Компанії прямують до часу трансформації, коли зусилля в галузі інновацій, впровадження автоматизації та штучного інтелекту є життєво важливими. Таким чином, передбачається, що інновації в процесі продажів пов’язані з процесом купівлі клієнта за допомогою таких ресурсів, як, наприклад, використання бачення покупця. Каналами, які визначають нові стратегії продажів, стануть такі інновації, як шопінг в реальному часі, відео для покупок, візуальний пошук і розміщення товарів. Ось деякі з висновків, які можна зробити з дослідження серії інновацій: «Трансформація способу продажів» — це нове дослідження ICEMD, Інституту цифрової економіки ESIC, яке зосереджено на застосуванні інновацій до стратегій продажів професіоналів у цьому секторі.

Круглий Стіл Серії Icemd Innovation

Змінюючи спосіб продажів, Франсіско Уідобро, директор цифрових послуг Orange Large Companies, зазначив, що «це передбачає великі інвестиції компаній. У всіх діях нашого життя ми продаємо». Енріке Бенаяс, російські номера директор з корпоративної освіти та генеральний директор ICEMD, зі свого боку наголосив, що «межа між B2B і B2C стає точнішою, оскільки за компаніями стоять люди, і їх важливо ідентифікувати».

Russia Phone Number List

І справа в тому, що роль продавця перетворилася на щось інше. Фредерік Жомбарт, комерційний директор FNAC Spain, зазначив, що «диференціація тепер є людською частиною продажів». Насправді підхід навіть змінився. За словами Естер Соріано, директора з маркетингу Saint-Gobain Isover і Placo, «продажі змінюються, і важливо розуміти конкретні потреби кожного клієнта. Наші аргументи повинні відрізнятися залежно від того, до кого ми звертаємося.

Тенденції Продажів Пройшли Шлях Еволюції

Тенденції продажів пішли шляхом еволюції, щоб служити новій цифровій ери. За словами Єви Заєри, заступника директора з цифрового комерційного розвитку CCEP ES. Цифровий підхід стимулює дані, які для нас вже є новою нафтою, щоб допомогти нам краще зрозуміти, яким є споживач і які його потреби».

Власні імена, які розробили це дослідження: Енріке Бенаяс; Марія Альбала, директор інноваційного центру ICEMD; Белен Грана, директор з розвитку знань в ICEMD і Мануель Серрано, генеральний директор Coolhunting Group дослідницький партнер ICEMD. Разом з ними в цьому дослідженні взяли участь понад 100 професіоналів і компаній у цьому секторі. Включаючи Acciona, DHL Parcel, Comansa, Signify, Renault Spain або Siemens Gamesa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *